Edit
For All Mankind (TV Series 2019– ) Poster

(2019– )

Full Cast & Crew

Series Directed by 

Allen Coulter ... (2 episodes, 2019)
John Dahl ... (2 episodes, 2019)
Seth Gordon ... (2 episodes, 2019)
Meera Menon ... (2 episodes, 2019)
Sergio Mimica-Gezzan ... (2 episodes, 2019)
Dennie Gordon ... (2 episodes)
Michael Morris ... (1 episode, 2020)

Series Writing Credits  

Ronald D. Moore ... (created by) (11 episodes, 2019-2020)
Ben Nedivi ... (created by) (11 episodes, 2019-2020)
Matt Wolpert ... (created by) (11 episodes, 2019-2020)
Stephanie Shannon ... (10 episodes, 2019)
Nichole Beattie ... (2 episodes, 2019)
Bradley Thompson ... (2 episodes, 2019)
David Weddle ... (2 episodes, 2019)
Naren Shankar ... (1 episode, 2019)

Series Cast  

Joel Kinnaman ...  Edward Baldwin 11 episodes, 2019-2020
Michael Dorman ...  Gordo Stevens 11 episodes, 2019-2020
Jodi Balfour ...  Ellen Waverly / ... 11 episodes, 2019-2020
Wrenn Schmidt ...  Margo Madison 11 episodes, 2019-2020
Sarah Jones ...  Tracy Stevens 10 episodes, 2019
Shantel VanSanten ...  Karen Baldwin 10 episodes, 2019
Chris Bauer ...  Deke Slayton 9 episodes, 2019
Krys Marshall ...  Danielle Poole 8 episodes, 2019
Noah Harpster ...  Bill Strausser 8 episodes, 2019
Olivia Trujillo ...  Aleida Rosales 7 episodes, 2019
Meghan Leathers ...  Pam Horton 7 episodes, 2019
Nick Toren ...  Tim 'Bird Dog' McKiernan 7 episodes, 2019
Spencer Garrett ...  Roger Scott 7 episodes, 2019
Eric Ladin ...  Gene Kranz 6 episodes, 2019
Arturo Del Puerto ...  Octavio Rosales 6 episodes, 2019
Chris Agos ...  Buzz Aldrin 6 episodes, 2019
Sonya Walger ...  Molly Cobb 5 episodes, 2019
Wallace Langham ...  Harold Weisner 5 episodes, 2019
Michael Harney ...  Jack Broadstreet 5 episodes, 2019
Dan Donohue ...  Thomas Paine 5 episodes, 2019
Nate Corddry ...  Larry Wilson 5 episodes, 2019
Megan Dodds ...  Andrea Walters 5 episodes, 2019
Dan Warner ...  General Arthur Weber 5 episodes, 2019
Teddy Blum ...  Young Shane Baldwin 5 episodes, 2019
Jason David ...  Young Daniel Stevens 5 episodes, 2019
Rebecca Wisocky ...  Marge Slayton 4 episodes, 2019
Lenny Jacobson ...  Wayne Cobb 4 episodes, 2019
Daniel Robbins ...  Hank Poppen 4 episodes, 2019
Tracy Mulholland ...  Gloria Sedgewick 4 episodes, 2019
William Lee Holler William Lee Holler ...  Young Jimmy Stevens 4 episodes, 2019
Krystal Torres ...  Cata 4 episodes, 2019
Colm Feore ...  Wernher von Braun 3 episodes, 2019
Ben Begley ...  Charlie Duke 3 episodes, 2019
Edwin Hodge ...  Clayton Poole 3 episodes, 2019
Leonora Pitts ...  Irene Hendricks 3 episodes, 2019
James Urbaniak ...  Gavin Donahue 3 episodes, 2019
Ryan Kennedy ...  Michael Collins 3 episodes, 2019
Dave Power ...  Frank Sedgewick 3 episodes, 2019
Tait Blum ...  Shane Baldwin 3 episodes, 2019
Teya Patt ...  Emma 3 episodes, 2019
Mason Thames ...  Daniel Stevens 3 episodes, 2019
Kalina Vanska ...  MOCR Console Tech / ... 3 episodes, 2019-2020
Mark Ivanir ...  Mikhail Mikhailovic 2 episodes, 2019
Stephen Oyoung ...  Harrison Liu 2 episodes, 2019
Brian Stepanek ...  Shorty Powers 2 episodes, 2019
Jeff Branson ...  Neil Armstrong 2 episodes, 2019
Charlie Hofheimer ...  Dennis Lambert 2 episodes, 2019
Michael James Bell ...  Principal Mike Russell 2 episodes, 2019
Nick Wechsler ...  Fred 2 episodes, 2019
Benjamin Seay ...  Ray Schumer 2 episodes, 2019
Steven Pritchard ...  Pete Conrad 2 episodes, 2019
Carin Chea ...  Penny Chen 2 episodes, 2019
Tony Lewellen Tony Lewellen ...  Coop 2 episodes, 2019
Theo Iyer ...  Carl Reid 2 episodes, 2019
Brian McGrath ...  Sam 2 episodes, 2019
Ben Solenberger ...  LMSYS 2 episodes, 2019
Jeffrey Muller ...  Del 2 episodes, 2019
Max Barsness Max Barsness ...  Tommy 2 episodes, 2019
Heather McPhaul ...  Mary Cook / ... 2 episodes, 2019
David Chandler ...  Jimmy Stevens 2 episodes, 2020
Saul Rubinek ...  Rep. Charles Sandman 1 episode, 2019
Cass Buggé ...  Patty Doyle 1 episode, 2019
John Rubinstein ...  Doctor Marsten 1 episode, 2019
Benton Jennings ...  Judge 1 episode, 2019
Matthew Downs ...  Police Officer 1 episode, 2019
David Gautreaux ...  Barry Newsome 1 episode, 2019
Scott Alan Smith ...  Dr. David Josephson 1 episode, 2019
Devin McCarthy ...  Janice 1 episode, 2019
Deniz Akdeniz ...  Paul Santoro 1 episode, 2019
David Andrews ...  Admiral Scott Uken 1 episode, 2019
Germain Arroyo ...  Anthony 1 episode, 2019
Martin Grey ...  Scott Kraus 1 episode, 2019
Kate Rodman ...  Megan 1 episode, 2019
Brandon Bales ...  Winston Blake 1 episode, 2019
Leia Hurst Leia Hurst ...  Barbara 1 episode, 2019
Matt Battaglia ...  John Glenn 1 episode, 2019
Ben Burton ...  Murph 1 episode, 2019
Korey Simeone Korey Simeone ...  Doctor Chase 1 episode, 2019
Nick Echols ...  Chaddie 1 episode, 2019
Nick Heyman ...  Sentry 1 episode, 2019
Brian Johnson ...  Grush 1 episode, 2019
Zakary Risinger ...  Jimmy Stevens 1 episode, 2019
Aria Song ...  Cecilia Liu 1 episode, 2019
Jeff Denton ...  Pendle 1 episode, 2019
Kevin Glikmann ...  Jerry Biddle 1 episode, 2019
Jan Munroe ...  Dr. Weddle 1 episode, 2019
Shaw Jones ...  Capcom 1 episode, 2019
Darin Cooper ...  Businessman 1 episode, 2019
Vanessa Lyon ...  Graciano Rosales 1 episode, 2019
Alex Skinner ...  Telex Guy 1 episode, 2019
Jason Denuszek Jason Denuszek ...  Magazine Photographer 1 episode, 2019
Mel Fair ...  Reporter 1 1 episode, 2019
Stephen Jared ...  Reporter 2 1 episode, 2019
Rita Khrabrovitsky ...  Anastasia Belikova 1 episode, 2019
Chi-Lan Lieu ...  Reporter 3 1 episode, 2019
Rachel Rosenbloom ...  Doris 1 episode, 2019
Christopher Wallinger ...  Harvey 1 episode, 2019
Jessica Amlee ...  Ginger 1 episode, 2019
Paolo Cesar ...  Guide 1 episode, 2019
James Thomas Gilbert ...  Protest Man 1 episode, 2019
Clint Culp ...  Guy at Bar 1 episode, 2019
Christopher Patrick Kohls Christopher Patrick Kohls ...  Control Officer 1 episode, 2019
Curtis Fortier ...  Reporter #1 1 episode, 2019
Janelle Froehlich ...  Pauline 1 episode, 2019
Brian Houtz ...  Reporter #2 1 episode, 2019
Laura Long ...  Trish 1 episode, 2019
Laura Patalano ...  Teresa 1 episode, 2019
Frank Gallegos ...  Frank 1 episode, 2019
Margarita Reyes ...  Elena 1 episode, 2019
Colton Castaneda ...  Jim (Asst. Flight) 1 episode, 2019
Maetrix Fitten ...  Astronaut 1 episode, 2020
Gregory Garcia Gregory Garcia ...  NASA Scientist 1 episode, 2020
Sahsha George ...  MOCR Military Tech 1 episode, 2020
Marianne Lu ...  Astronaut #2 1 episode, 2020
Steve Olson ...  Astronaut #1 1 episode, 2020
Alexander Babara ...  Orlov 1 episode
Robert Werner ...  Victor 1 episode
Samas Wu ...  NASA White Suit (uncredited) 2 episodes, 2019
Nicole Brimberry ...  Norma (uncredited) 1 episode, 2019
David Horton ...  Reporter (uncredited) 1 episode, 2019
Laura Siskoff ...  Astronaut Candidate (uncredited) 1 episode, 2019
Gerren Hall ...  Charlie (uncredited) 1 episode, 2020

Series Produced by 

Maril Davis ... executive producer (11 episodes, 2019-2020)
Ronald D. Moore ... executive producer (11 episodes, 2019-2020)
Matt Wolpert ... executive producer (11 episodes, 2019-2020)
Nichole Beattie ... co-executive producer (10 episodes, 2019)
Elicia Bessette ... co-producer (10 episodes, 2019)
Ben McGinnis ... co-producer (10 episodes, 2019)
Ben Nedivi ... executive producer (10 episodes, 2019)
Steve Oster ... co-executive producer (10 episodes, 2019)
Naren Shankar ... executive producer (10 episodes, 2019)
Bradley Thompson ... co-executive producer (10 episodes, 2019)
Patricia Valenzuela ... associate producer (10 episodes, 2019)
David Weddle ... co-executive producer (10 episodes, 2019)
Seth Gordon ... executive producer (2 episodes, 2019)

Series Music by 

Jeff Russo ... (10 episodes, 2019)

Series Cinematography by 

Stephen McNutt ... (8 episodes, 2019-2020)
Ross Berryman ... (5 episodes, 2019)

Series Film Editing by 

Michael O'Halloran ... (4 episodes, 2019-2020)
Miklos Wright ... (4 episodes, 2019)
Justin Bourret ... (2 episodes, 2019)
Nathan Gunn ... (2 episodes, 2019)

Series Casting By 

Libby Goldstein ... (10 episodes, 2019-2020)
Junie Lowry-Johnson ... (10 episodes, 2019-2020)

Series Production Design by 

Dan Bishop ... (10 episodes, 2019)

Series Art Direction by 

Jonathan Carlos ... supervising art director (10 episodes, 2019)
Erik Osusky ... (10 episodes, 2019)
Michael Gowen ... (1 episode, 2020)
Harry E. Otto ... supervising art director (1 episode, 2020)
Karl J. Martin ... (unknown episodes)

Series Set Decoration by 

Dianna Freas ... (10 episodes, 2019)

Series Costume Design by 

Jill M. Ohanneson ... (10 episodes, 2019-2020)

Series Makeup Department 

Ashley Cordova ... makeup artist (9 episodes, 2019)
René Dashiell Kerby ... additional makeup artist (9 episodes, 2019)
Karen Iverson ... key makeup artist (9 episodes, 2019)
Erin Koplow ... makeup department head (9 episodes, 2019)
Michael Moore ... hair department head (9 episodes, 2019)
Raissa Patton ... hair stylist (9 episodes, 2019)
Adina Sullivan ... makeup artist (9 episodes, 2019)
Erin Walters ... additional makeup artist (9 episodes, 2019)
Jennifer Greenberg ... makeup artist (5 episodes, 2019)
Tena Parker ... hair department head (5 episodes, 2020)
Allie Keck ... hair stylist (1 episode, 2020)
K. Troy Zestos ... hair stylist (unknown episodes)

Series Production Management 

Seth Edelstein ... unit production manager (10 episodes, 2019)
Allison Freed ... post-production supervisor (10 episodes, 2019)
Dia Dufault ... production supervisor (9 episodes, 2019)

Series Second Unit Director or Assistant Director 

Michael Feldman ... second second assistant director (10 episodes, 2019)
Haze J.F. Bergeron III ... first assistant director (6 episodes, 2019)
Steven Hacker ... second assistant director / second unit: 1st Assistant Director (6 episodes, 2019)
Bradley Morris ... second assistant director (4 episodes, 2019)
Anna Ramey Borden ... first assistant director (2 episodes, 2019)
Marisol 'Ari' Oyola ... additional second assistant director (unknown episodes)

Series Art Department 

Kama Hayes ... art department coordinator / Art Department Coordinator (13 episodes, 2019-2020)
Anthony Karlic ... Paint Coordinator / paint supervisor (11 episodes, 2019-2020)
Snejana Goryaminskaya ... Set Dec Assistant (10 episodes, 2019-2020)
Katia Najera ... art department researcher / assistant art director (10 episodes, 2019-2020)
John J. Bradley ... Buyer (10 episodes, 2019)
Silvia Donati ... set dec coordinator (10 episodes, 2019)
Ethan Goodwin ... set decoration buyer (10 episodes, 2019)
Daniel R. Jennings ... set designer (10 episodes, 2019)
John Michael Kehoe ... assistant property master (10 episodes, 2019)
Victor James Martinez ... lead concept designer (10 episodes, 2019)
Evan Regester ... graphic artist (10 episodes, 2019)
Mark Rodriguez ... Leadman / leadman (10 episodes, 2019)
Alad Safdeye ... on-set painter (10 episodes, 2019)
Rebekah Scheys ... assistant art director (10 episodes, 2019)
Justine B. Smith ... assistant property master (10 episodes, 2019)
Robert Aguirre ... art department assistant (9 episodes, 2019)
Carina Berlin ... assistant property master (9 episodes, 2019)
Dane Jensen ... props (9 episodes, 2019)
Nancy Ann Lai ... drapery foreman (9 episodes, 2019)
Ashley Leung ... props (9 episodes, 2019)
Jaime Mengual ... property master (9 episodes, 2019)
Steven C. Voll ... construction general foreman (8 episodes, 2019)
Melissa McSorley ... Food Stylist (6 episodes, 2019-2020)
Marissa Bergman ... assistant props (6 episodes, 2019)
Timothy M. Earls ... Specialist Set Designer (5 episodes, 2020)
Jesse Michael Owen ... storyboard artist (4 episodes, 2019-2020)
Tammy DeRuiter ... Painter (4 episodes, 2019)
Alonzo Edwards ... lead sculptor (4 episodes, 2019)
Mickael Garcia ... on-set dresser (4 episodes, 2019)
Noam Karl ... buyer (4 episodes, 2019)
Aaron Sowd ... storyboard artist (4 episodes, 2019)
Claire M. White ... art department researcher (4 episodes, 2019)
Joe Martinez ... Lead Sculptor / lead sculptor (3 episodes, 2020)
Theresa Corvino ... Buyer (2 episodes, 2019)
Raul Ortiz ... Set Dresser (2 episodes, 2019)
Xi Yang ... art department assistant / set designer (2 episodes, 2019)
Dahli Coles ... set dresser (1 episode, 2019)
Kristen Davis ... set designer (1 episode, 2020)
Malorie Folino ... assistant property master (1 episode, 2020)
Esther Fuentes ... set painter (1 episode, 2020)
Linia Marie Hardy ... assistant art director (1 episode, 2020)
Roxy Hua ... Art Department Assistant (1 episode, 2020)
Bryce McSorley ... assistant food stylist (1 episode, 2020)
Lee Ross ... location paint foreman (1 episode, 2020)
Dean Sherriff ... Concept Designer (1 episode, 2020)
Todd Noel ... paint gang boss (unknown episodes)
Gerorge Piceno ... paint gang boss (unknown episodes)
Craig T. Shordon ... paint foreman (unknown episodes)
Blaise Wyatt ... paint decorator (unknown episodes)
Richard Dubeau ... carpenter (uncredited) (10 episodes, 2019)
Kenneth Garrett ... sculptor gang boss (uncredited) (2 episodes, 2019)

Series Sound Department 

Vince Balunas ... dialogue editor / supervising sound editor (10 episodes, 2019)
Alan Decker ... re-recording mixer (10 episodes, 2019)
Brian Magerkurth ... sound mix technician / Sound Mix Technician (10 episodes, 2019)
Aaron Southerland ... adr mixer (10 episodes, 2019)
Nello Torri ... re-recording mixer (10 episodes, 2019)
Kevin E. Vermeersch ... video playback operator (10 episodes, 2019)
Matthew Manselle ... foley editor / supervising foley editor (9 episodes, 2019)
Ed Novick ... sound mixer: additional photography (9 episodes, 2019)
Richard Novick ... additional sound: additional photography (9 episodes, 2019)
Jeffrey Roy ... adr mixer / loop group recordist (9 episodes, 2019)
Brian Straub ... foley artist (9 episodes, 2019)
Richard B. Larimore ... audio description re-recording (4 episodes, 2019)
Bob Lacivita ... adr mixer (3 episodes, 2019)
Brian Magrum ... adr mixer (2 episodes, 2019)
Ellinor Nilsson ... adr recordist (1 episode, 2019)

Series Special Effects by 

Dennis Bentivengo ... special effects (3 episodes, 2019)
Marcelo Sousa ... lead vfx artist (1 episode, 2019)
Richard Stutsman ... special effects supervisor (1 episode, 2020)

Series Visual Effects by 

Tony Como ... digital paint & roto department supervisor: Method Studios / head of digital prep: Method Studios (10 episodes, 2019-2020)
Sarah Anderson ... recruiter: pixomondo (10 episodes, 2019)
Emilie Arcand ... visual effects editor: Method Studios (10 episodes, 2019)
Vivian Assunção-Kesikowski ... production assistant: pixomondo (10 episodes, 2019)
Adela Baborova ... associate vfx producer: pixomondo / production coordinator: pixomondo (10 episodes, 2019)
Matteo Borgomanero ... VFX Data Wrangler/On Set VFX Coordinator (10 episodes, 2019)
Crystal Bretz ... modeling and environment artist: method studios (10 episodes, 2019)
Matthew Broughton ... production coordinator: pixomondo / production coordinator (10 episodes, 2019)
John Cairns ... department supervisor: pixomondo / department lead: pixomondo (10 episodes, 2019)
Arturo Camacho ... it system administrator: pixomondo (10 episodes, 2019)
Enrique Sandoval Castro ... Lead Compositor: Pixomondo / lead compositor: pixomondo (10 episodes, 2019)
Ji Cheng ... pipeline td: pixomondo (10 episodes, 2019)
Gabriela Chrobak ... production assistant: pixomondo (10 episodes, 2019)
Amber Davy ... production coordinator: pixomondo (10 episodes, 2019)
Romain Delmaire ... digital compositor: method studios (10 episodes, 2019)
Andrey Drogobetski ... compositing supervisor: Rogue One VFX (10 episodes, 2019)
Salina Farkas ... accounting: Pixomondo (10 episodes, 2019)
Fernando Ferreyra ... Previs Artist (10 episodes, 2019)
Henrik Fett ... Executive Producer: Pixomondo (10 episodes, 2019)
Eugene Fokin ... lead modeler: Method Studios (10 episodes, 2019)
Goldie Hanger ... production coordinator: pixomondo (10 episodes, 2019)
Mary Hayden ... visual effects production manager: Method Studios (10 episodes, 2019)
Brad J. Hayes ... senior lighting artist: Pixomondo (10 episodes, 2019)
Jorge Jimenez ... data and resource wrangler: pixomondo (10 episodes, 2019)
Dana Jurcic ... production coordinator: pixomondo / visual effects coordinator (10 episodes, 2019)
Jin Yong Kim ... matchmove supervisor: Method Studios (10 episodes, 2019)
Andrei Korovkin ... Model & Texture Artist: Method Studios (10 episodes, 2019)
Thilo Kuther ... visual effects executive producer: Pixomondo (10 episodes, 2019)
Robin Lamontagne ... CG supervisor: Method Studios / assoc CG supervisor: Method Studios (10 episodes, 2019)
Sebastien Leclerc ... lead compositor (10 episodes, 2019)
Barry Liu ... production coordinator: pixomondo (10 episodes, 2019)
Victoria Moreno ... visual effects coordinator: Barnstorm VFX (10 episodes, 2019)
Mitja Müller-Jend ... pipeline td: pixomondo (10 episodes, 2019)
Hai Yen Nguyen ... office assistant: pixomondo (10 episodes, 2019)
Kelly Noordermeer ... lead visual effects editor: Method Studios (10 episodes, 2019)
Steve Ouellette ... digital compositor (10 episodes, 2019)
Sagar Patil ... digital artist: method studios (10 episodes, 2019)
Tristan Patrick ... asset supervisor: pixomondo (10 episodes, 2019)
Lance Ranzer ... visual effects supervisor: Rogue One VFX (10 episodes, 2019)
Marc Roth ... cg supervisor: pixomondo / cg supervisor: Pixomondo / department supervisor: pixomondo / department lead: pixomondo (10 episodes, 2019)
Jake Russell ... visual effects coordinator: Method Studios / production assistant: Method Studios (10 episodes, 2019)
Shae Salmon ... vfx editor: pixomondo / VFX editor: pixomondo (10 episodes, 2019)
Chris B. Schnitzer ... visual effects producer (10 episodes, 2019)
Dane Allan Smith ... vice President: The Third Floor / Vice President: THE THIRD FLOOR / visual effects producer (10 episodes, 2019)
Prapanch Swamy ... CG Supervisor: Pixomondo (10 episodes, 2019)
Dallas Michael Vaughan ... it assistant: pixomondo / it system administrator: pixomondo (10 episodes, 2019)
Felipe Vimeney ... modeler: Method Studios (10 episodes, 2019)
Felix Wang ... pipeline td: pixomondo / pipeline TD: pixomondo / pipeline: pixomondo / lead pipeline td: pixomondo (10 episodes, 2019)
Reno Warmath ... vfx pa (10 episodes, 2019)
Matt Welford ... visual effects supervisor: Pixomondo (10 episodes, 2019)
Antoine Wibaut ... compositing supervisor: Method Studios (10 episodes, 2019)
Siyun Yi ... recruiting and human resources manager: pixomondo (10 episodes, 2019)
Zhuotao Zhang ... pipeline td: pixomondo / pipeline TD: pixomondo (10 episodes, 2019)
Kel Zhu ... hr & production assistant: pixomondo / hr & production assistant (10 episodes, 2019)
Bojana Zozinska ... matchmove artist / rotomation artist/matchmove artist (10 episodes, 2019)
Pritish Dogra ... lead pipeline td: pixomondo (9 episodes, 2019)
Junzhi Lu ... pipeline td: pixomondo (9 episodes, 2019)
Minh Ly ... visual effects producer: Pixomondo (9 episodes, 2019)
Maxime Masson ... production assistant: Method Studios (9 episodes, 2019)
Jay Redd ... Senior Visual Effects Supervisor (9 episodes, 2019)
Robert Rioux ... senior modeler Method Studios (9 episodes, 2019)
Boris Schmidt ... visual effects supervisor: Pixomondo (9 episodes, 2019)
Tim Weber ... visual effects coordinator: Pixomondo (9 episodes, 2019)
Lawrence Zalasky ... Layout Lead (9 episodes, 2019)
Ric Atkinson ... lead digital artist: Method Studios (8 episodes, 2019)
Laura Dochtermann ... digital production manager: pixomondo (8 episodes, 2019)
Maxime Dontigny ... digital compositor (8 episodes, 2019)
Dominique Fernet ... visual effects coordinator: Method Studios (7 episodes, 2019)
Amy Henderson ... production assistant: pixomondo (7 episodes, 2019)
Chen Kuang Hsu ... lead matchmove & layout artist (7 episodes, 2019)
Tejas Kantharia ... compositor (7 episodes, 2019)
Nikki Jieun Lee ... compositor: Sony (7 episodes, 2019)
André Léger ... Visual Effects Editor: Method Studios (7 episodes, 2019)
Kin Yiu ... visual effects coordinator (7 episodes, 2019)
Andrés Amaya ... Lead Lighting TD (6 episodes, 2019)
Damián Babbaro ... digital compositor (6 episodes, 2019)
Paul A. Baccam ... compositor: Sony Pictures (6 episodes, 2019)
Kyle Dutton ... visual effects assistant producer (6 episodes, 2019)
Izabela Maliszewska ... modeler & environment artist: Method Studios (6 episodes, 2019)
Joseph Vincent Pike ... senior compositor: Rogue One VFX / senior digital compositor (6 episodes, 2019)
Etienne Rodrigue ... Texture Artist: Method Studios (6 episodes, 2019)
Alexander Scherffig ... digital compositor: Method Studios (6 episodes, 2019)
Chris Staehler ... Previsualization Supervisor (6 episodes, 2019)
Nicholas Allen ... compositor (5 episodes, 2019)
Irina Berdyanskaya ... compositor: pixomondo (5 episodes, 2019)
Pierre Bonnette ... visual effects artist (5 episodes, 2019)
Daryl Bruinsma ... visual effects editor: Pixomondo (5 episodes, 2019)
Stanley A. Dellimore ... head of layout: Method Studios (5 episodes, 2019)
Nacho García ... FX TD (5 episodes, 2019)
Michal Golebiowski ... visual effects editor: Goodbye Kansas Studios (5 episodes, 2019)
Azzard Gordon ... layout artist: pixomondo (5 episodes, 2019)
Andrew Hutton ... department lead: pixomondo (5 episodes, 2019)
Bhairavi Kulkarni ... Production Assistant: Goodbye Kansas (5 episodes, 2019)
James Naud ... digital compositor: Method Studios (5 episodes, 2019)
Matilda Olsson ... visual effects producer: Goodbye Kansas Studios (5 episodes, 2019)
Henrique Reginato ... compositing lead: pixomondo (5 episodes, 2019)
Patrick Reilly ... compositor (5 episodes, 2019)
Robyn Woolley ... vfx coordinator: Goodbye Kansas (5 episodes, 2019)
Denny Bigras ... animator: pixomondo (4 episodes, 2019)
Patricia Binga ... animation lead: pixomondo (4 episodes, 2019)
Mohsen Boroumandi ... Senior VFX Artist: Surfacing, Look Development (4 episodes, 2019)
Christian Brown ... animator: pixomondo (4 episodes, 2019)
Trung Doan ... animator (4 episodes, 2019)
Florence Fortin-Dapozzo ... Animator: Atomic fiction (4 episodes, 2019)
Shona Kavi ... lighting artist: pixomondo / asset artist: pixomondo (4 episodes, 2019)
Christopher Kowal ... head of editorial: Method Studios (4 episodes, 2019)
Cynthia Latour ... visual effects production coordinator: Method Studios - Montreal / production coordinator: method studios - Montreal (4 episodes, 2019)
Michael Meador ... Lighting TD (4 episodes, 2019)
Ilija Sazdovski ... rotomation artist/matchmove artist (4 episodes, 2019)
Travis Smith ... asset artist: pixomondo (4 episodes, 2019)
Igor Stanoev ... Matchmove & RotoAnim Artist (4 episodes, 2019)
Phi Van Le ... visual effects producer: Pixomondo (4 episodes, 2019)
Reza Ghulam Yahya ... lighting artist: pixomondo (4 episodes, 2019)
Desislava Valcheva ... senior VFX compositor (3 episodes, 2019-2020)
Sergiu Baiesu ... layout artist: pixomondo (3 episodes, 2019)
Yinghao Chai ... Look development artist: method studios (3 episodes, 2019)
Aeryn Gray ... environments artist: pixomondo (3 episodes, 2019)
Erick Leos ... senior visual effects editor: Method Studios (3 episodes, 2019)
Staffan Linder ... Animator: Goddbye Kansas / Animator: Goodbye Kansas (3 episodes, 2019)
Siting Liu ... rigging artist: pixomondo (3 episodes, 2019)
Son T. Ly ... lighting artist: pixomondo (3 episodes, 2019)
Andrew Osis ... compositor: pixomondo (3 episodes, 2019)
Long-Hai Pham ... previsualization artist: the third floor inc. (3 episodes, 2019)
Michael Prince ... cg generalist: pixomondo (3 episodes, 2019)
Ricardo Quintero ... compositor: pixomondo (3 episodes, 2019)
Angel Gil Ruiz ... layout artist: pixomondo (3 episodes, 2019)
Melanie Sauve ... visual effects artist (3 episodes, 2019)
Jon Shaw ... lighting lead: pixomondo / lead animator: pixomondo (3 episodes, 2019)
Oscar Sheikh ... asset artist: pixomondo (3 episodes, 2019)
Richard Sällqvist ... lead digital compositor: Goodbye Kansas Studios (3 episodes, 2019)
Akif Top ... visual effects artist: Goodbye Kansas Studios (3 episodes, 2019)
Lars Wallund ... digital compositor: Goodbye Kansas Studios (3 episodes, 2019)
Yilin Wang ... cg generalist: pixomondo (3 episodes, 2019)
Darren White ... lead animator: pixomondo (3 episodes, 2019)
Noah Sage Amrani ... lighting and rendering: Pixomondo / pre-visualization: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Shawn Annets ... artist manager: Method Studios (2 episodes, 2019)
William Appleby ... visual effects editor (2 episodes, 2019)
Mathieu Beaudoin ... visual effects artist: Oblique FX (2 episodes, 2019)
Jixiang Bi ... lighting artist: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Paul James Bird ... Assistant Visual Effects Editor: Pixomondo / additional visual effects photography: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Niall Booker ... environment artist (2 episodes, 2019)
Nathan Breton ... creature: CFX lead: pixomondo (2 episodes, 2019)
Pedro Cal ... digital compositor: Method (2 episodes, 2019)
Jeffrey Chan ... digital compositor: Method Studios (2 episodes, 2019)
Jacques Charbonneau ... vfx compositor (2 episodes, 2019)
Linda Chen ... production controlling and accounting: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Xin Chen ... layout artist: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Jennifer Chiang ... asset artist: pixomondo (2 episodes, 2019)
Joseph Civitate ... Digital Artist: Pixomondo (2 episodes, 2019)
David Dong ... lighting artist: pixomondo (2 episodes, 2019)
Andrew Doucette ... animation supervisor: method studios (2 episodes, 2019)
Sofronie Dun ... visual effects producer: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Erik Elizalde ... show td: method studios (2 episodes, 2019)
Sherry Feng ... head of operation: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Leanne Fogel ... Visual effects coordinator: Method Studios (2 episodes, 2019)
Claudio Fäh ... visual effects producer (2 episodes, 2019)
Nicolas Gao ... head of it: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Brannek Gaudet ... lead compositor (2 episodes, 2019)
Herod Gilani ... environment artist: Pixomondo / environment artist: pixomondo (2 episodes, 2019)
Soumitra Gokhale ... animator: pixomondo (2 episodes, 2019)
Zach Groves ... visual effects coordinator (2 episodes, 2019)
Roopesh Gujar ... visual effects producer / visual effects producer: Verve Digital Technologies (2 episodes, 2019)
Xujia Guo ... concept artist: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Ryan D. Hansford ... lighting artist (2 episodes, 2019)
Árni Freyr Haraldsson ... visual effects (2 episodes, 2019)
Jan Heinze ... visual effects facility executive: PIxomondo (2 episodes, 2019)
Joker Huang ... visual effects art director: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Chao Jin ... asset artist: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Gustavo Kasai ... compositor: pixomondo (2 episodes, 2019)
Mathew Krentz ... visual effects supervisor: Method (2 episodes, 2019)
Delphine Laurent ... compositor: pixomondo (2 episodes, 2019)
Stella Li ... visual effects executive producer: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Lumos Liu ... compositor: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Xing Liu ... digital matte painter: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Hao Long ... pipeline and r&d lead: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Yinghao Lu ... effects artist: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Susan Ma ... integration department manager: Method Studios (2 episodes, 2019)
Jimmie MacDonald ... visual effects coordinator (2 episodes, 2019)
Armen Mailyan ... compositor: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Alejandra Marquez ... layout artist: pixomondo (2 episodes, 2019)
Daniel James Mason ... Matchmove Artist: Method Studios (2 episodes, 2019)
Iva Modrah ... senior visual effects producer: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Effandi Mohamed ... cg generalist: pixomondo (2 episodes, 2019)
Natascha Nalewajek ... Modeler: Atomic Fiction (2 episodes, 2019)
Neo Niu ... cg artist: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Zofie Olsson ... digital compositor (2 episodes, 2019)
Bo Peng ... lead cg artist: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Ricardo Ponce ... fx artist: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Amy Qi ... production controlling and accounting: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Juan Antonio Rodriguez ... compositor: pixomondo / Pixomondo (2 episodes, 2019)
Casey Rolseth ... lookdev artist: Method Studios (2 episodes, 2019)
Philip Rosado ... Lead Layout Artist (2 episodes, 2019)
Alan Rosenfeld ... lighting artist (2 episodes, 2019)
Yiyang Shen ... compositor: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Todd Song ... concept artist: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Rui Sun ... compositor: pixomondo (2 episodes, 2019)
Arlon Swaders ... pipeline and r&d department: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Siyu Tao ... lead cg asset artist: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Valerio Tarricone ... FX Lead: Pixomondo / fx lead: pixomondo (2 episodes, 2019)
Olivier Thibaut ... head of software: Method Studios (2 episodes, 2019)
Chelsea Wan ... recruiting and talent management: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Bill Wang ... visual effects production manager: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Cinzia Wang ... visual effects facility executive: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Fan Wang ... lead compositor: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Terri Wang ... recruiting and talent management: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Thaddeus Warren ... environments artist: pixomondo (2 episodes, 2019)
Chris A. Wilson ... lead lighting td: Method Studios (2 episodes, 2019)
Gray Xi ... visual effects coordinator: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Ning Yan ... lead rigging artist: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Gaosheng Yao ... animator: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Yuan Yuan ... it department: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Ma Yuxin ... compositor: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Aslan Zamaev ... fx artist: pixomondo (2 episodes, 2019)
Momo Zhan ... office assistant: pixomondo (2 episodes, 2019)
Haisen Zhang ... compositor: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Lawrence Zhang ... pipeline and r&d department: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Rebecca Zhang ... visual effects editor: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Sophia Zhang ... visual effects coordinator: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Xianmei Zhang ... compositor: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Ziwei Zhang ... lead fx artist: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Judy Zhao ... production controlling and accounting: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Bin Zhou ... compositor: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Christoph Zollinger ... visual effects supervisor: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Mark Allen ... on set virtual production operator (1 episode, 2019)
Priya Ayengar ... compositor: pixomondo (1 episode, 2019)
Lennart Breede ... fx artist: Pixomondo (1 episode, 2019)
Nimoul Nims Bun ... creature: rigging lead: pixomondo (1 episode, 2019)
Marvin Chua ... lighting artist (1 episode, 2019)
Cory Darough-Hardekopf ... asset artist: pixomondo (1 episode, 2019)
John Decker ... cg supervisor (1 episode, 2019)
Michele Fabbro ... senior effects technical director: UNIONVFX (1 episode, 2019)
Oluwaseun Faleke ... production coordinator: pixomondo (1 episode, 2019)
Tiago Faria ... digital compositor (1 episode, 2019)
Phalguni Gala ... effects artist: Pixomondo (1 episode, 2019)
Jan Guilfoyle ... visual effects producer: Union (1 episode, 2019)
Manuel Huertas Marchena ... senior 3d generalist: Method Studios (1 episode, 2019)
Heather Hughson ... production coordinator: pixomondo (1 episode, 2019)
Karthik Kesiraju ... digital compositor (1 episode, 2019)
Charlotte Larive ... digital compositor (1 episode, 2019)
Kate T.C. Lin ... compositor: Pixomondo / compositor: pixomondo (1 episode, 2019)
Maritza Louis ... Modeling & Texturing Artist (1 episode, 2019)
Josh Lu ... pipeline td: pixomondo (1 episode, 2019)
Lauren Marton ... Roto Paint Artist (1 episode, 2019)
Henry Mountain ... Photogrammetry 3D Scan Artist: Gentle Giant Studios (1 episode, 2019)
Daniel Nhung ... lighting artist: pixomondo (1 episode, 2019)
Paul O'Hara ... Visual effects line producer (1 episode, 2019)
Eugene Paluso ... Layout (1 episode, 2019)
Jean Joseph Philip ... environment artist (1 episode, 2019)
Fernando Rabelo ... virtual production technician (1 episode, 2019)
Maxime Roch-Goulet ... Lookdev (1 episode, 2019)
Abraham Sanchez ... layout artist: pixomondo (1 episode, 2019)
Michael Sanders ... compositor: pixomondo (1 episode, 2019)
Milan Schere ... dmp/env supervisor: pixomondo (1 episode, 2019)
Gary Shelley ... Roto/Paint Show Lead (1 episode, 2019)
Elise Smulova ... digital compositor: Goodbye Kansas (1 episode, 2019)
Marcelo Sousa ... Lead Effects Artist (1 episode, 2019)
Naline Suzigan ... production coordinator: pixomondo (1 episode, 2019)
Mauricio Valderrama ... Compositing Supervisor (1 episode, 2019)
Lee Watson ... digital compositor: goodbye kansas (1 episode, 2019)
Woei Lee ... compositing department supervisor: method studios (uncredited) (10 episodes, 2019)
Marguerite Chantal ... visual effects artist (uncredited) (6 episodes, 2019)
Jacob Moilanen ... visual effects artist: Goodbye Kansas Studios (uncredited) (3 episodes, 2019)
Rick Rische ... matte artist: Pixomondo (uncredited) (2 episodes, 2019)

Series Stunts 

Todd Schneider ... stunt coordinator (11 episodes, 2019-2020)
Aren Farrington ... stunt double: Joel Kinnaman (3 episodes, 2019)
Whitney Coleman ... stunt performer / utility stunts (2 episodes, 2019-2020)
Richard Burden ... stunt driver (2 episodes, 2019)
Jimmy Hart ... stunt double: Baldwin / stunts (2 episodes, 2019)
Gee Alexander ... stunt double / stunt performer (2 episodes, 2020)
Antal Kalik ... stunt performer (2 episodes)
Linda Kessler ... stunt double / stunt double: Michaela Conlin (2 episodes)
Talin Chat ... stunt double: Harrison Liu (1 episode, 2019)
Steve DeCastro ... stunt performer (1 episode, 2019)
Colin Follenweider ... stunt double: Michael Dorman (1 episode, 2019)
Jeremy Fry ... stunt driver (1 episode, 2019)
Adam Hart ... stunt performer: Astronaut (1 episode, 2019)
Sierra Hoyle ... stunt double: Sonya Walger (1 episode, 2019)
Ryan Orr ... stunt driver (1 episode, 2019)
Anna Ranoso ... stunt double: Aleida (1 episode, 2019)
Jimmy N. Roberts ... stunt driver (1 episode, 2019)
Darrell Davis ... stunts (1 episode, 2020)
Travis Fienhage ... stunt performer (1 episode, 2020)
Ryan Sturz ... stunts (1 episode, 2020)
Lucas Swallow ... utility stunts (1 episode, 2020)
Levi Gilbert ... stunt double (1 episode)
Patrick Millin ... stunt astronaut (1 episode)
Vinny O'Brien ... stunts: Stunt astronaut (unknown episodes)

Series Camera and Electrical Department 

Christopher Cundey ... video graphics supervisor (15 episodes, 2019-2020)
Joel Nix ... grip (11 episodes, 2019-2020)
David N. Castro ... additional grip (10 episodes, 2019)
Mike DeGrazzio ... digital imaging technician (10 episodes, 2019)
Ryan DeGrazzio ... Digital Imaging Technician: second unit (10 episodes, 2019)
Curt Griebel ... key grip (10 episodes, 2019)
David Henri ... Video Supervisor (10 episodes, 2019)
W. Ted Mayer ... Best Boy Grip (10 episodes, 2019)
Stephen Pazanti ... first assistant camera A camera (10 episodes, 2019)
Keith Roverud ... gaffer (10 episodes, 2019)
Jay Sheveck ... scorpio head technician / scorpio head operator (10 episodes, 2019)
Peter Weidenfeller ... dolly grip (9 episodes, 2019)
Amy Snell ... 2nd Unit Key Grip / Best Boy Grip (8 episodes, 2019-2020)
Andrew Dumas ... stabilized head tech (7 episodes, 2019)
Nicole Wilder ... still photographer / additional still photographer for Sony (7 episodes, 2019)
Christopher Moriarity ... grip / Best Boy Grip (6 episodes, 2019)
Haydn Pazanti ... first assistant camera (6 episodes, 2019)
Jim Nicholas James ... rigging electrician (5 episodes, 2019)
Josh Kubizne ... Rigging Electrician (5 episodes, 2019)
Matthew Lim ... grip (5 episodes, 2019)
Daniel Abbott ... 2nd unit: best boy grip (4 episodes, 2019)
Robert Branam ... vfx video assist (4 episodes, 2019)
Sammy Beavers ... Rigging Electric (4 episodes)
Kyle Petitjean ... second assistant camera (3 episodes, 2019)
James Rydings ... first assistant camera (3 episodes, 2019)
John Warner ... Key Rigging Grip (3 episodes, 2020)
David Melhorn ... fixtures technician (2 episodes, 2019)
Eric Steelberg ... director of photography: second unit (2 episodes, 2019)
James M. Sterba ... camera operator (2 episodes, 2019)
Stefan von Björn ... a camera Steadicam additional photography (2 episodes, 2019)
Christopher Hood ... camera operator / camera operator: additional (2 episodes, 2020)
James Banfield ... rigging electrician (1 episode, 2019)
Ross Berryman ... Director Of Photography (1 episode, 2019)
Ronald Hersey ... edge director of photography (1 episode, 2019)
Jamie Metzger ... digital imaging technician: double-up (1 episode, 2019)
Paul M. Rodriguez ... 2nd Unit: Grip (1 episode, 2019)
Fred Lopez ... rigging grip (1 episode, 2020)
Aaron Picot ... digital imaging technician: second unit (1 episode, 2020)
Brandy Tannahill ... grip (1 episode, 2020)
Jenny Trinh ... rigging electrician (1 episode, 2020)
Nazariy Hatak ... technocrane operator (1 episode)
Ian S. Takahashi ... underwater director of photography (1 episode)
Justin M. Lubin ... still photographer (unknown episodes)
Mike McEveety ... camera operator (unknown episodes)
Gary Katsuya Ushino ... first assistant camera day player (uncredited) (5 episodes, 2019)

Series Animation Department 

Aaron McGriff ... animator (3 episodes, 2019)
Noah Sage Amrani ... animator: Pixomondo (2 episodes, 2019)
Benjamin Le ... animation technical director (2 episodes, 2019)
Sachin S. Suryawanshi ... animator (2 episodes, 2019)
Jesse Cnockaert ... animator: Pixomondo (1 episode, 2019)
Bo-Yon Hwang ... animator (1 episode, 2019)
Mohammad Malak ... concept artist & motion designer (1 episode, 2019)

Series Casting Department 

Samantha Garrabrant ... casting associate (9 episodes, 2019)
Georgia Simon ... adr voice casting (9 episodes, 2019)
Lainey Lipson ... casting assistant (5 episodes, 2020)
Nina Henninger ... casting search: San Francisco (1 episode, 2020)

Series Costume and Wardrobe Department 

Sara Anderson ... Principle Set Costumer / Principal Set Costumer / principle set costumer (12 episodes, 2019-2020)
Gina DeDomenico Flanagan ... costume concept artist (10 episodes, 2019)
Katie Jenkinson ... costumer (10 episodes, 2019)
Daniel Mahler Landman ... Costume Department Coordinator (10 episodes, 2019)
Valerie Laven-Cooper ... costume supervisor (10 episodes, 2019)
Randy Pike ... specialty wardrobe: space suit technician (10 episodes, 2019)
Annie Spong ... assistant costume designer / Shopper (10 episodes, 2019)
Sara Jane Slotnick ... assistant costume designer (9 episodes, 2019-2020)
Jacqueline Martinez ... assistant costume designer (9 episodes, 2019)
Emma Cooper ... set costumer (7 episodes, 2019)
Andrea F. Davis ... space suit technician: specialty costumes (7 episodes, 2019)
Simona Sabo ... costumer: United States / costumer (6 episodes, 2019)
Alice Pico ... additional costumer (5 episodes, 2019)
Bryan Galindro ... Ager/Dyer / Ager Dyer (3 episodes, 2019-2020)
Amy Elise Roberts ... Background Costume Buyer / Costume Buyer (3 episodes, 2019-2020)
Jerry Santana ... Principal Set Costumer / set costumer (3 episodes, 2019-2020)
Bleu Borkowski ... Additional Costumer (2 episodes, 2019)
Kate Crowley ... costumer (2 episodes, 2019)
Tina Dowd ... key costumer (2 episodes, 2019)
Janet E Jensen ... costumer (2 episodes, 2019)
Megan Klimkos ... Principal Trailer Costumer (2 episodes, 2019)
Varsenik Korkhmazyan ... pattern maker and fitter (2 episodes, 2019)
Raina Mitchell ... Background Set Costumer (2 episodes, 2019)
Lynn Ollie ... assistant costume designer (2 episodes, 2019)
Victoria Inez Rivera ... costume production assistant (2 episodes, 2019)
Ivana Sanson ... costumer / set costumer (2 episodes, 2019)
Seda Tufenkjian ... table person (2 episodes, 2019)
Monavie Tutop ... additional set costumer (2 episodes, 2020)
Greg Hopwood ... costume concept artist (1 episode, 2019)
Jeannie Flynn ... costume supervisor (1 episode, 2020)
Jayne Marie Kehoe ... key costumer (1 episode, 2020)
Grayson Kelly ... Taylor Person (1 episode, 2020)
Mallorie McConnell ... Trailer Costumer (1 episode, 2020)
Jasmine Patel ... Costume PA (1 episode, 2020)
Carolina Sapina ... set costumer (1 episode, 2020)

Series Editorial Department 

Ken Gales ... avid tech (10 episodes, 2019)
Ian McNeny ... post-production coordinator: MTI Film (10 episodes, 2019)
Michael O'Halloran ... supervising editor (10 episodes, 2019)
Collin Sumpter ... post-production assistant (10 episodes, 2019)
Hannah Anaya ... assistant editor (3 episodes, 2019)
Adam F. Blum ... assistant editor (3 episodes, 2019)
Isabel Yanes ... assistant editor (3 episodes, 2019)

Series Location Management 

Ian Vasco ... assistant location manager (10 episodes, 2019)
Steve Woroniecki ... location manager (10 episodes, 2019)
Evan Gabriele ... assistant location manager (7 episodes, 2019)
Andrew J. Areffi ... key assistant location manager (2 episodes, 2019)
Rich Bokides ... key assistant location manager (2 episodes, 2019)
'Malibu' Mike Bryant ... key assistant location manager (2 episodes, 2019)
Alex R. Moreno ... key assistant location manager (2 episodes, 2019)
Sherry Roldan ... assistant location manager (2 episodes, 2019)
John Ross ... assistant location manager (2 episodes, 2019)
Andrew Stahl ... key assistant location manager (2 episodes, 2019)
Jordan Thompson ... key assistant location manager (2 episodes, 2019)
Daile J. Unruh ... assistant location manager (2 episodes, 2019)
Aj Valdez ... assistant location manager (2 episodes, 2019)
Mark Miessner ... assistant location manager (2 episodes, 2020)
Elon Aaron ... key assistant location manager (unknown episodes)
Jonny Ramos ... assistant location manager (uncredited) (1 episode, 2019)

Series Music Department 

Christine Greene Roe ... music coordinator / music supervisor (11 episodes, 2019-2020)
Julian Drucker ... assistant to music supervisor (10 episodes, 2019)
Maggie Phillips ... music supervisor (10 episodes, 2019)
Mitch Bederman ... music editor (4 episodes, 2019)
Ellie Cumming ... additional orchestrator (1 episode, 2019)
Amie Doherty ... orchestrator (1 episode, 2019)

Series Script and Continuity Department 

Barbara Abelar ... script supervisor: second unit (10 episodes, 2019)
Lori Doherty ... script supervisor (10 episodes, 2019)
Eric W. Phillips ... Script Coordinator (10 episodes, 2019)
Jenny Siff ... additional script supervisor (5 episodes, 2019)

Series Transportation Department 

Carlos Williams ... construction driver (9 episodes, 2019)
Hector Gonzales ... transportation captain (2 episodes, 2019)
Patrick Peña ... picture car coordinator (2 episodes, 2019)
Dusty Saunders ... transportation coordinator (2 episodes, 2019)
Eva Vasquez ... transportation dispatcher (2 episodes, 2019)
Mike Phillips ... production driver (uncredited) (2 episodes, 2019)

Series Other crew 

Erika Hatva ... writers' researcher (11 episodes, 2019-2020)
Garrett Reisman ... Technical Consultant (11 episodes, 2019-2020)
Zac Donohoe ... Assistant to Co-Executive Producer/Line Producer / Line Producer's Assistant (10 episodes, 2019-2020)
Molly Bernitz ... set production assistant (10 episodes, 2019)
Jeremy Clark ... stand-in (10 episodes, 2019)
Linda Colangelo ... Unit Publicist (10 episodes, 2019)
Nick Hornung ... Assistant to Ronald D. Moore & Maril Davis (10 episodes, 2019)
Adam J. Kassel ... set production assistant (10 episodes, 2019)
Paul Youngsuk Kim ... second assistant accountant (10 episodes, 2019)
Denise Okuda ... Technical Consultant (10 episodes, 2019)
Michael Okuda ... Technical Consultant (10 episodes, 2019)
Megan Shearin ... Assistant Production Coordinator (10 episodes, 2019)
Ian Skjodt ... production assistant (10 episodes, 2019)
Jodi Tripi ... stock footage research (10 episodes, 2019)
Tom DiGiuseppe ... production assistant (9 episodes, 2019)
Enrique Guerrero ... production secretary (9 episodes, 2019)
John Wayne Marshall ... set production assistant (9 episodes, 2019)
Sonali Sundararaj ... production staff (9 episodes, 2019)
Daniel Benjamin ... studio teacher (6 episodes, 2019)
Matthew Barrett ... set medic (5 episodes, 2019)
Cole Greenfield ... production assistant (5 episodes, 2019)
Bea Stoykova ... Additional Production Assistant (5 episodes, 2019)
Nicole Suganuma ... set production assistant (5 episodes, 2019)
James D. Dever ... Military Consultant (5 episodes, 2020)
Joyce Heftel ... script supervisor - pretiming (2 episodes, 2019)
Samara Bay ... dialect coach (1 episode, 2019)
Amanda Blumenthal ... intimacy coordinator (1 episode, 2020)
Kohli Calhoun ... dialect coach: Jodi Balfour (1 episode, 2020)
Arisa Olazabal ... production assistant (1 episode, 2020)
Eric W. Phillips ... Writers' Assistant (1 episode, 2020)

Series Thanks 

Jerrie Cobb ... dedicated to (1 episode, 2019)

See also

Release Dates | Official Sites | Company Credits | Filming & Production | Technical Specs

Contribute to This Page


Recently Viewed